Cirulių g. 2, Kvietinių k., Klaipėdos r. sav.
Pirmadienis - Penktadienis 09:00-17:00

Stalių darbai

  Jei sugebėsite tai įsivaizduoti, mes galime tai padaryti.

  Specializuojamės  ne tik serijinėje gamyboje,bet ir atlikdami individualius darbus. Dirbame tiesiogiai su savo klientais, suprojektuosime, pagaminsime ir įdiegsime jūsų svajonių baldus, laiptus, išskirtinę lovą, drožtą detalę…

  Visi darbai yra unikalūs , pagal mūsų klientų specifikacijas, garantuojame, kad jie atitiks ir viršys jūsų lūkesčius.

  Mūsų įmonėje teikiame įvairias profesionalias medienos apdirbimo paslaugas.

  Individualūs projektai

  „CNC dizinas“ dirba su medžiagomis ir biudžetu, atitinkančiu jūsų kūrybinius poreikius.

  Mūsų kompanija nuolat tiekia kokybišką medienos apdirbimo paslaugas. Mūsų darbai būna išdirbti, kokybiški ir dažniausiai viršija lūkesčius.

  Mes asmeniškai pristatysime iki Jūsų namų, Jūsų patogumui!Klaipėdos rajone  klientui(GAMYBININKAMS) GAMINIUS GALIME PRISTATYTI iškart po pagaminimo.

  Laiptai ir porankiai

  Mes galime profesionaliai suprojektuoti ir pagaminti laiptus GAMYBININKAMS ir ĮMONĖMS EKSPORTUI, taip pat pagaminti lenktus turėklus,suktas sijas,kolonas ir likusias laiptų detales.

  Baldų gamyba

  Išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir norus,  kad būtų galima tiksliai  suprojektuoti Jūsų būsimus baldus.

  Patarsime ir pateiksime rekomendacijų. Išsiaiškinus Jūsų individualius pageidavimus, pateikiame baldų projektą, kurį esant poreikiui būtų galimybė koreguoti tol, kol visiškai atitiks Jūsų lūkesčius, norus ir viziją.

  Tuomet laukia kitas svarbus žingsnis – medžiagų, furnitūros, spalvų, tekstūros pasirinkimas. Mes galime Jums padėti pasirinkti labiausiai tinkančią medžiagą Jūsų projektui.

  Galite būti ramūs – Jūsų baldams pasiūlysime tik kokybiškas medžiagas ir kokybiškus priedus jiems.

  Na ir pabaigai ką norime paminėti, kad mūsų gaminama produkcija yra apdirbama mūsų rankomis, nesinaudojame tarpininkais, kadangi esame nepriklausomi nuo jų užimtumo ar grafiko – baldus pagaminsime greičiau, su pilna laiko ir kokybės kontrole.

  Kiti medienos gaminiai

  Esame medienos produkcijos ir individualių baldų gamintojai. Savo patirtimi dalinamės jau 25 metus, todėl galime išpildyti bet kokią Jūsų viziją.

  Kiekvienam savo darbui naudojame tik kokybiškas medžiagas. Kadangi sau keliame aukščiausius kokybės reikalavimus, į darbus įdedame visą save.

  Darbai visa laiką būna pateikiami sutartu laiku, o kainos ir kokybės santykis yra labai geras. Atliktiems darbams būtinai suteikiame garantiją. Tad jei ieškai kas išpildytų tavo fantaziją, kad ir kokia ji bebūtų: laiptai, durys, žaislai, lova ir t.t…

  Mielai tau padėsime.