Cirulių g. 2, Kvietinių k., Klaipėdos r. sav.
Pirmadienis - Penktadienis 09:00-17:00

CNC FREZAVIMAS

  Staklių galimybės

  Pasitelkę ypatingo tikslumo 4 ašių CNC stakles galime klientui pasiūlyti 2D, 3D ir net 4D (galinčios frezuoti skulptūras, sudėtingas laiptų graviruotas kolonas ir t.t.).

  Apdirbamos detalės aukštis gali būti net 400 mm. Darbinis stalo plotas 2800x1400mm. Dėka 4 ašies ir papildomo tekinimo įrenginio galima pagaminti laiptų turėklus, lenktas baldų ir interjero detales.

  Brėžinius pateikia klientas arba braižomės ir pateikiame į stakles patys. Tinkami formatai: Solid works, dwg, dxf, stl, pdf, corel ir kt…

  Mūsų naudojama pažangi įranga gali pasiūlyti įvairias CNC apdirbimo paslaugas, įskaitant frezavimą (MDF,LMDF,faneros,aliuminio,vario,bronzos ir tt.), tekinimą ir daug daugiau.

  Mūsų kvalifikuoti mašinistai gali pagaminti sukamas ir frezuotas dalis, naudodami platų plastiko ir metalo medžiagų asortimentą.

  4 ašių staklių privalumai

  Dėka 4 ašies galima išgauti ženkliai geresnes, kokybiškesnes,tikslesnes detales. Laiko prasme, 4 ašių cnc staklės taip pat gerokai našesnės lyginant su 2 ar 3 ašių staklėmis, kai kurių darbų su pastarosiomis tiesiog neįmanoma atlikti techniškai.

  Kas yra CNC apdirbimas?

  CNC apdirbimas yra subtraktyvus gamybos procesas, kai žaliava pašalinama naudojant įvairius įrankius, kad pagamintumėte dalį ar visą produktą.

  Išplėstinė programinė įranga naudojama įrangai valdyti pagal jūsų 3D dizaino specifikaciją. Mūsų įranga paruošta, kad optimizuotų pjovimo laiką, paviršiaus apdailą ir galutinį nuokrypį, kas atitiktų jūsų specifikacijas.

  CNC apdirbimo privalumai :

  CNC apdirbimas yra puiki išeitis, norint įvykdyti įvairius jūsų produktų plėtros poreikius.

  Štai keletas CNC apdirbimo privalumų:

  Greitas medžiagos pašalinimas

  Tikslumas

  Tinka daugeliui įvairių tipų medžiagų

  Gamybos kiekis nuo vieno iki 100 000

  Mažos investicijos į įrankių ir paruošimo išlaidas

  Greita gamyba

  Mūsų darbų galeriją galite pamatyti  ->  ČIA

  Kodėl mes?

  Patirtis ir įsiklausymas į kliento norus.

  Mes turime profesionalią, pilną apdorojimo įrangą, kad galėtumėme teikti profesionalias gamybos paslaugas;

  Inžinerinės technikos specialistai turi didelę patirtį projektuojant ir puikiai supranta klientų pateiktus gaminių reikalavimus, kurie yra svarbiausia sąsaja siekiant pagerinti apdorojimo efektyvumą ir sąnaudų kontrolę;

  Profesionalumas.

  25 metų profesinė patirtis atliekant prototipo ir produktų kūrimo darbus;

  Mes teikiame profesionalų ir greitą įgyvendinimo planą pagal užsakovo reikalavimus ir grafiko rinkmeną, taip pat galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį

  Tikslumas ir nuoseklumas.

  Visi apdorojimo darbai vykdomi pagal SOP standartą;

  Griežtai laikomės tikslumo pagal kliento reikalaujamus matmenis.

  Greitis.

  Darbo dienomis gaminius galime išsiųsti per 24 valandas. Pateikite užsakymą ir gaminį pristatysime iki jūsų durų, šio proceso metu kontroliuojame kiekvieną žingsnį, tad pristatymo tikslumas gali siekti 99%.

  Sudomino mūsų paslaugos?

  Susisiek su mumis ir pateiksimę pasiūlymą pagal tavo reikalavimus.